همه محصولات
-
حمزه پاتلوای آنها خطوط زیادی دارند، قیمت های بسیار مناسب، کارکنان بسیار همکاری دارند. ببر به من کمک کند در زمان زیادی صرفه جویی کنم. -
آرتور حاتمیمن از تعدادی عمده فروش استفاده می کنم و همیشه در جستجوی بهترین قیمت ها، بهترین طعم ها، و همچنین بهترین خدمات مشتری هستم.وقتی کارکنان در یوتو کار می کنند، بچه ها همه چیز را برای من آسان و روان می کنند.
تماس با شخص :
Tiger Zhou
شماره تلفن :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
کلید واژه ها [ yuoto vape ] همخوانی داشتن 1784 محصولات.
Grape Ice Flavour YUOTO Disposable Vape 15 Colors and 3.6V Voltage Range for a Long-Lasting Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Feature: | Mesh Coil |
| Size: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
No Display YUOTO Disposable Vape with Grape Ice Flavor and Mesh Coil
| Battery Capacity: | 280mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Flavour: | Grape Ice |
| Color: | 15 Colors |
تجربه بخار خود را با Yuoto 5000 Puffs Vape 10-12W Watt 19 طعم افزایش دهید
| قدرت نیکوتین: | 5% |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 650mah |
| قدرت: | 10-12 وات |
| مقاومت کویل: | مش |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
0٪ 2٪ 5٪ قدرت نیکوتین ویپ یکبار مصرف YUOTO با جریان هوای قابل تنظیم و کویل DualMesh
| Coil Resistance: | DualMesh Coil |
|---|---|
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Wattage: | 10-12W |
| Airflow: | Adjustable |
یوتو یکبار مصرف وپ XXL MAX 3500 پف دستگاه 45 طعم
| نام: | Yuoto XXL MAX |
|---|---|
| خمیر هزارلا: | 3500 |
| مایع E: | 9 میلی لیتر |
| نیکوتین: | 5% |
| باتری: | 1200 میلی آمپر ساعت |
جریان هوا قابل تنظیم YUOTO یکبار مصرف با ظرفیت باتری 850mAh و قدرت نیکوتین 0٪
| Package: | 1pc/pack |
|---|---|
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
| Airflow: | Adjustable |
| Flavor: | 23lavors |
| Material: | Plastic+AL |
تجربه ویپینگ خود را با YUOTO قلم ویپ یکبار مصرف با باتری 850 میلی آمپر ساعتی و کویل DualMesh ارتقا دهید
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
|---|---|
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Wattage: | 10-12W |
| Material: | Plastic+AL |
| Package: | 1pc/pack |
یوتو یکبار مصرفی وپ XXL 2500 پف دستگاه طعم نعناع
| نام: | yuoto xxl |
|---|---|
| خمیر هزارلا: | 2500 |
| مایع E: | 7 میلی لیتر |
| نیکوتین: | 5% |
| باتری: | 1200 میلی آمپر ساعت |
7 میلی لیتر یوتو یکبار مصرفی وپ XXL 2500 پف دستگاه طعم
| نام: | yuoto xxl |
|---|---|
| خمیر هزارلا: | 2500 |
| مایع E: | 7 میلی لیتر |
| نیکوتین: | 5% |
| باتری: | 1200 میلی آمپر ساعت |
جدید سفارشی 2000 Puffs یکبار مصرف Vape Yuoto OEM Pod 5% 2% 0% نیکوتین
| تایپ کنید: | سیگار الکترونیکی یکبار مصرف |
|---|---|
| مواد: | Pctg |
| گواهی: | FDA, CE, ROHS |
| نوع شارژ: | قابل عرضه |
| حالت شروع: | VAPE |

