همه محصولات
-
حمزه پاتلوای آنها خطوط زیادی دارند، قیمت های بسیار مناسب، کارکنان بسیار همکاری دارند. ببر به من کمک کند در زمان زیادی صرفه جویی کنم. -
آرتور حاتمیمن از تعدادی عمده فروش استفاده می کنم و همیشه در جستجوی بهترین قیمت ها، بهترین طعم ها، و همچنین بهترین خدمات مشتری هستم.وقتی کارکنان در یوتو کار می کنند، بچه ها همه چیز را برای من آسان و روان می کنند.
تماس با شخص :
Tiger Zhou
شماره تلفن :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
کلید واژه ها [ yuoto vape ] همخوانی داشتن 1784 محصولات.
5000 نفره با دوام طولانی قلم یکبار مصرفی یوتو با باتری 650 میلی آمپر
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
|---|---|
| مقاومت کویل: | مش |
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
| خمیر هزارلا: | 5000 پاف |
| ظرفیت باتری: | 650mah |
باتری 650 میلی آمپر YUOTO یکبار مصرف 1pc بسته 19 طعم
| مقاومت کویل: | مش |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک + AL |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
| قدرت: | 10-12 وات |
کشف عملکرد یوتو 7000 پاف و باتری 900 میلی آمپر و 7000 پاف
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
|---|---|
| قدرت: | 10-12 وات |
| طعم دهنده: | 15 طعم |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| مقاومت کویل: | 1.2 اهم |
5٪ قدرت نیکوتین YUOTO یکبار مصرفی با مقاومت به سیم پیچ
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
|---|---|
| قدرت: | 10-12 وات |
| قدرت نیکوتین: | 5% |
| طعم دهنده: | 16 طعم |
| مواد: | پلاستیک + AL |
3500puffs YUOTO قلم یکبار مصرف مناسب برای Vaping قدرت بالا
| مواد: | پلاستیک + AL |
|---|---|
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| مقاومت کویل: | مش |
| ظرفیت باتری: | 1200 میلی آمپر ساعت |
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
ویپ یکبار مصرف YUOTO با جریان هوای قابل تنظیم، ظرفیت باتری 850 میلی آمپر ساعتی و توان 10-12 وات
| Battery Capacity: | 850mAh |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Wattage: | 10-12W |
| Flavor: | 23lavors |
| Nicotine Strength: | 0% 2% 5% |
15 Colors 5000 Puffs Vape Without Display Performance
| رنگ: | 15 رنگ |
|---|---|
| طعم: | یخ انگور |
| نوع شارژ: | کابل |
| بسته بندی: | 10PCS/Box; 10 عدد / جعبه 400PCS/Case 400 PCS / کیس |
| دامنه ولتاژ: | 3.6 ولت |
Discover the Convenience of YUOTO Disposable Vape 280mAh Battery Capacity Adjustable Airflow
| Charging Type: | Cable |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Airflow: | Adjustable |
| Size: | 3.5 Inches |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
مقاومتی به کشمکش 3500 پف بخار با ترکیب 5٪ نیکوتین
| خمیر هزارلا: | 3500 پاف |
|---|---|
| قدرت: | 10-12 وات |
| مقاومت کویل: | مش |
| طعم دهنده: | 16 طعم |
| ظرفیت باتری: | 1200 میلی آمپر ساعت |
Flavour Grape Ice Stoving Varnish Vape Without Display
| Voltage Range: | 3.6V |
|---|---|
| Flavour: | Grape Ice |
| Capacity: | 1.3ml |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Airflow: | Adjustable |

