همه محصولات
-
حمزه پاتلوای آنها خطوط زیادی دارند، قیمت های بسیار مناسب، کارکنان بسیار همکاری دارند. ببر به من کمک کند در زمان زیادی صرفه جویی کنم. -
آرتور حاتمیمن از تعدادی عمده فروش استفاده می کنم و همیشه در جستجوی بهترین قیمت ها، بهترین طعم ها، و همچنین بهترین خدمات مشتری هستم.وقتی کارکنان در یوتو کار می کنند، بچه ها همه چیز را برای من آسان و روان می کنند.
تماس با شخص :
Tiger Zhou
شماره تلفن :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
کلید واژه ها [ yuoto vape ] همخوانی داشتن 1784 محصولات.
به رضایت کامل از بخار با Yuoto 5000 Puffs Vape Adjustable Airflow برسید
| قدرت: | 10-12 وات |
|---|---|
| ظرفیت باتری: | 650mah |
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
Upgrade Your Vaping Experience with yuoto 5000 puffs vape 19 Classic Flavors and Voltage Range 3.6V
| Flavour: | Grape Ice |
|---|---|
| Coil: | Mesh Coil |
| Battery Capacity: | 280mAh |
| Color: | 15 Colors |
| Size: | 3.5 Inches |
19 طعم یکپارچه YUOTO مقاومت یکبار مصرف Vape Mesh Coil
| ظرفیت باتری: | 650mah |
|---|---|
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
| قدرت نیکوتین: | 5% |
| مواد: | پلاستیک + AL |
تجربه ی دود کردن خود را با بسته ی AL پلاستیکی ۵۰۰۰ نفره ارتقا دهید
| ظرفیت باتری: | 650mah |
|---|---|
| مقاومت کویل: | مش |
| قدرت: | 10-12 وات |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
16 طعم جدید YUOTO یکبار مصرف وپ 1200mAh باتری 3500puffs
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک + AL |
| نام محصول: | ویپ یکبار مصرف YUOTO |
| مقاومت کویل: | مش |
| قدرت نیکوتین: | 5% |
Disposable and Portable Vaping with YUOTO Disposable Vape pen Without Display Mesh Coil
| Feature: | Mesh Coil |
|---|---|
| Airflow: | Adjustable |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Coil: | Mesh Coil |
| Voltage Range: | 3.6V |
تجربه ی بخار خود را با یوتو 5000 بخار بخار با ظرفیت باتری 850 میلی آمپر و جریان هوا تنظیم می کنید
| Flavor: | 23lavors |
|---|---|
| Material: | Plastic+AL |
| Battery Capacity: | 850mAh |
| Package: | 1pc/pack |
| Product Name: | YUOTO Disposable Vape |
Pre Charge 3000 Puffs Bubble Gum یکبار مصرف Vape Yuoto Luscious
| تایپ کنید: | نفس |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| گواهی: | CE, ROHS |
| نوع شارژ: | پیش شارژ |
| حالت شروع: | سنسور |
باتری 1350 میلیآمپر ساعتی 8.0 میلیلیتر E مایع 24 طعم یکبار مصرف Vape Yuoto Luscious 3000 Puffs
| نوع:: | نفس |
|---|---|
| مواد:: | فولاد ضد زنگ |
| گواهینامه:: | FDA، CE، ROHS، FCC، PSE |
| نوع شارژ:: | پیش شارژ |
| حالت شروع:: | سنسور |
OEM / ODM 2500 Puffs Pod یکبار مصرف، PCTg Yuoto XXL یکبار مصرف
| تایپ کنید: | سیگار الکترونیکی یکبار مصرف |
|---|---|
| مواد: | Pctg |
| گواهی: | FDA, CE, ROHS, FCC, PSE |
| Charging Type: | Disposable |
| حالت شروع: | VAPE |

