همه محصولات
-
حمزه پاتلوای آنها خطوط زیادی دارند، قیمت های بسیار مناسب، کارکنان بسیار همکاری دارند. ببر به من کمک کند در زمان زیادی صرفه جویی کنم. -
آرتور حاتمیمن از تعدادی عمده فروش استفاده می کنم و همیشه در جستجوی بهترین قیمت ها، بهترین طعم ها، و همچنین بهترین خدمات مشتری هستم.وقتی کارکنان در یوتو کار می کنند، بچه ها همه چیز را برای من آسان و روان می کنند.
تماس با شخص :
Tiger Zhou
شماره تلفن :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
کلید واژه ها [ yuoto vape ] همخوانی داشتن 1784 محصولات.
یکبار مصرف Yuoto Luscious 3000 Puffs Vapor Pen 8ml ظرفیت باتری 1350mah
| یکبار مصرف یا نه: | آره |
|---|---|
| طعم دهنده: | آدامس بادکنکی |
| ظرفیت باتری: | 1350 میلی آمپر ساعت |
| ظرفیت: | 8 میلی لیتر |
| نیکوتین نمک: | 5% |
با مقاومت کویل میش قلم یکبار مصرف یوتو، دی ویپینگ خود را به بلندی های جدید برساند
| مواد: | پلاستیک + AL |
|---|---|
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| قدرت نیکوتین: | 5% |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
| ظرفیت باتری: | 650mah |
باتری 650 میلی آمپر YUOTO یکبار مصرف وپ با جریان هوا قابل تنظیم
| مقاومت کویل: | مش |
|---|---|
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| قدرت: | 10-12 وات |
| خمیر هزارلا: | 5000 پاف |
| ظرفیت باتری: | 650mah |
YUOTO یکبار مصرف Vaper 7000 Puffs Vaper با مقاومت 1.2ohm
| طعم دهنده: | 15 طعم |
|---|---|
| مواد: | پلاستیک + AL |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| قدرت نیکوتین: | 5% |
پلاستیکی AL YUOTO یکبار مصرف وپ با 5 درصد نیکوتین 19 طعم
| قدرت: | 10-12 وات |
|---|---|
| مقاومت کویل: | مش |
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| خمیر هزارلا: | 5000 پاف |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
1.2 اوم مقاومتی کویل YUOTO قلم یکبار مصرفی با جریان هوا تنظیم شده
| مقاومت کویل: | 1.2 اهم |
|---|---|
| طعم دهنده: | 15 طعم |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
| جریان هوا: | قابل تنظیم |
| مواد: | پلاستیک + AL |
۵۰۰۰ نفره با قدرت ۵ درصد نیکوتین با اعتماد به نفس
| مقاومت کویل: | مش |
|---|---|
| قدرت: | 10-12 وات |
| طعم دهنده: | 19 طعم دهنده |
| خمیر هزارلا: | 5000 پاف |
| بسته بندی: | 1 عدد / بسته |
Unleash the Power of YUOTO Disposable Vape 1.3ml Capacity and 280mAh Battery for Intense Vaping Experience
| Color: | 15 Colors |
|---|---|
| Capacity: | 1.3ml |
| Portable And Lightweight: | Yes |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Charging Type: | Cable |
Adjustable Airflow and Grape Ice Flavor Yuoto Disposable Vape Pen's Ultimate Vaping Solution for a Refreshing Experience
| Coil: | Mesh Coil |
|---|---|
| Suitable For: | ALL>18 |
| Display: | Without Display |
| Packing: | 10PCS/Box; 400PCS/Case |
| Voltage Range: | 3.6V |
19 Classic Flavors YUOTO Disposable Vape Mesh Coil for Maximum Satisfaction and Smooth Vaping
| Capacity: | 1.3ml |
|---|---|
| Display: | Without Display |
| Flavours: | 19 Classic Flavors |
| Suitable For: | ALL>18 |
| Voltage Range: | 3.6V |

