همه محصولات
-
حمزه پاتلوای آنها خطوط زیادی دارند، قیمت های بسیار مناسب، کارکنان بسیار همکاری دارند. ببر به من کمک کند در زمان زیادی صرفه جویی کنم. -
آرتور حاتمیمن از تعدادی عمده فروش استفاده می کنم و همیشه در جستجوی بهترین قیمت ها، بهترین طعم ها، و همچنین بهترین خدمات مشتری هستم.وقتی کارکنان در یوتو کار می کنند، بچه ها همه چیز را برای من آسان و روان می کنند.
تماس با شخص :
Tiger Zhou
شماره تلفن :
+86 18823725950
WhatsApp :
+8618823725950
کلید واژه ها [ yuoto vape ] همخوانی داشتن 1784 محصولات.
کارتریج یکبار مصرف ویپ یوتو مینی بار 1200 puff قابل تعویض
| ویپ: | سیگ یکبار مصرف |
|---|---|
| ظرفیت: | 4 میلی لیتر |
| پفک: | 1200 پاف |
| باتری: | 650 میلی آمپر ساعت |
| Nictione: | 5% |
یکبار مصرف Vape 1200puff Yuoto Mini Bar 650mah باتری SS304 PCTG
| ویپ: | سیگ یکبار مصرف |
|---|---|
| ظرفیت: | 4 میلی لیتر |
| پفک: | 1200 پاف |
| باتری: | 650 میلی آمپر ساعت |
| Nictione: | 5% |
کارتریج قابل تعویض مینی بار Yuoto Vape 1200puff یکبار مصرف
| ویپ: | سیگ یکبار مصرف |
|---|---|
| ظرفیت: | 4 میلی لیتر |
| پفک: | 1200 پاف |
| باتری: | 650 میلی آمپر ساعت |
| Nictione: | 5% |
ویپ یکبار مصرف YUOTO اصلی سبک وزن 48 گرم طعم خوب
| طعم:: | 16 طعم |
|---|---|
| خمیر هزارلا:: | 2500 پاف |
| نیکوتین:: | 2٪، 5٪ |
| ظرفیت آب میوه الکترونیکی:: | 7.0 میلی لیتر |
| باتری:: | 1200 میلی آمپر ساعت |
ODM Huge Yuoto Luscious، 22 طعم، 8 میلی لیتر ویپ یکبار مصرف 3000 پاف
| خمیر هزارلا: | 3000 |
|---|---|
| طعم: | 22 |
| باتری: | 1350mah |
| مایع الکترونیکی: | 8 میلی لیتر |
| نام تجاری: | یوتو |
یکبار مصرف Yuoto Luscious 3000puff 27flavor 42g وزن یخ گواوا
| طعم:: | 27 طعم |
|---|---|
| وزن:: | 42 گرم |
| خمیر هزارلا:: | 3000 |
| مقاومت:: | 1.6Ω |
| باتری: | 1350 میلی آمپر ساعت |
27 میوه مخلوط Yuoto Luscious 3000 Paff یکبار مصرف 10 عدد / بسته
| طعم:: | 27 طعم |
|---|---|
| وزن:: | 42 گرم |
| خمیر هزارلا:: | 3000 |
| مقاومت:: | 1.6Ω |
| باتری: | 1350 میلی آمپر ساعت |
باتری یکبار مصرف 3000 puff Vape Yuoto Luscious 27 Guava Ice 1350mAh
| طعم دهنده: | 27 طعم |
|---|---|
| وزن: | 42 گرم |
| خمیر هزارلا: | 3000 |
| مقاومت: | 1.6Ω |
| باتری: | 1350mah |
مینی بار مش کویل 1200 پاف یووتو یکبار مصرف ویپ 15 طعم 4.0 میلی لیتر E Juice
| طعم دهنده: | 15 طعم |
|---|---|
| خمیر هزارلا: | 1200 پاف |
| نیکوتین: | 2٪، 5٪ |
| ظرفیت آب میوه الکترونیکی: | 4 میلی لیتر |
| باتری: | 650 میلی آمپر ساعت |
مینی بار 1200 پاف YUOTO یکبار مصرف ویپ 15 طعم E آب 4.0 میلی لیتر
| طعم دهنده: | 15 طعم |
|---|---|
| خمیر هزارلا: | 1200 پاف |
| نیکوتین: | 2٪، 5٪ |
| ظرفیت آب میوه الکترونیکی: | 4 میلی لیتر |
| باتری: | 650 میلی آمپر ساعت |

